| ion2015 a întrebat:

Sunt clasa a 11a la profil economic si vreau sa dau la medicina asa ca vreau din semestrul 2 sa ma transfer la stiinte ale naturii pentru ca la profilul meu numai fac bio si chimie, intrebarea mea este credeti ca imi poate aproba transferul directoarea la clasa de stiinte?

Răspuns Câştigător
| kitty_9379 a răspuns:

Cred ca da, depinde daca mai sunt locuri in clasa de stiinte si cred ca trebuie sa mai dai niste examene la materiile specifice profilului. Cel mai bine te duci si intrebi ca sa fii sigura si sa stii la ce sa te astepti. Bafta!

1 răspuns:
| cretz a răspuns:

Ar trebui sa dai niste diferente si din cate stiu acestea vor fi la materiile specifice acestui profil...cred ca e vb de mate si bio /chimie