| Alex_Andrey_1992 a întrebat:

Sunt clasa a 8 a. Cand se da foaia matricola si fisa de inscriere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa ce se afiseaza rezultatele examenelor.
Te pup!

| Alex_Andrey_1992 explică (pentru anonim_4396):

A deci se da dupa examen fara sa depui cerere sau ceva sa inteleg e bine ca pe 3 sa dau rezultatele si 8 trebuie sa ma duc la militar happy ca dau acolo big grin
MS

4 răspunsuri:
| tequillaXd a răspuns:

Dupa examen. o sa va spuna dirigintul sau dirigina. Oricum dupa ce s-au afisat rezultatele de la examen

| Alex_Andrey_1992 explică:

A deci se da dupa examen fara sa depui cerere sau ceva sa inteleg e bine ca pe 3 sa dau rezultatele si 8 trebuie sa ma duc la militar happy ca dau acolo big grin
Multumesc

| Alex_Andrey_1992 explică:

A ok multumesc.Sa inteleg ca dupa ce se dau rezultatele adica pe 3 imi da documentele fara cerere fara nimic. e bine ca pe 8 trebuie sa fiu cu fisele la militar