| Xtr_Boogie_1997 a întrebat:

Sunt clasa a 9a.Ma pricep la info da vreau sa invat materia de a 10a (am facut cate ceva si in c++, ma rog eu am facut un turbo c si profu ne a zis ca o sa folosim code blocks da nu cred ca e o diferenta).
intrebarea mea e:de unde pot sa avansez rapid si usor si de unde fac rost de ce se face in a 10a, ca atunci cand o sa incep sa stiu deja ce v om face.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune mana si cumpara un manual de clasa a 10a si gata

| MassEffect a răspuns:

Si eu sunt pasionat de informatica si asta vreau sa fac mai departe.Eu unul zic sa nu te grabesti, chestile pe care le faci in clasa 9 pun bazele c++ si te vor ajuta sa intelegi mai usor.Totusi daca vrei sa lucrezi poti sa descarici acest curs http://biblioteca.regielive.ro/......a-872.html mi-a fost recomandat de profesorul meu, si el il foloseste la predare, e foarte usor. Spor.