| Bozgu_Bogdan_1993 a întrebat:

Sunt clasa a-X-a profil comert si vreau sa ma mut pe economic. la ce dau diferentele?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Intreaba pe cineva de la economic ce materii face si dai diferente la cele pe care tu nu le faci. Noi nu avem de unde sa stim.

| Andersen2k18 a răspuns:

Te vei transfera de la comert la economic dupa un an. Dupa iei legatura cu liceu, si secretariatul scoli si vorbesti cu directorul.Trebuie sa ai media mai mare de cat a ultimului elev din clasa.De diferente, posibil sa dai la mate.Intreaba la secretariat despre diferente.Si daca vei da atunci va trebui sa iei minim 6 ca iti accepte transferul.