| nicolaescuanika a întrebat:

Sunt clasa a Xa la liceul Tonitza din Bucuresti si ma gandeam sa ma transfer la alt liceu. Nu ma simt integrata in acest liceu, foarte mult bullying de la colegi, iar profesorii imi displac. Am 2 prietene la Brancoveanu, ma gandeam ca poate as putea sa ma duc acolo in clasa a XIa, dar nu stiu multe despre acest liceu si daca ar fi o alegere buna. Ce credeti? Aveti si alte recomandari de licee care nu ar fi Paciurea?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Din pacate bullying e in toate liceele din ce am inteles. Ai vorbit cu acele 2 prietene ale tale sa iti povesteasca despre colectivul din Brancoveanu? Ca asa ai avea cea mai de incredere sursa.

| sarmalecupula a răspuns:

Du te la aurel vlaicu, este in Galati.