| talexandru11 a întrebat:

Sunt in ASE in anul I si dupa reflectari intense asupra situatiei m-am gandit ca vreau sa fac o pauza de facultate pentru ca ma seaca de bani ca sa zic asa laughing am luat doar jumatate din examene si vreau sa stiu daca e posibil sa "inghet" anul si sa continui din anul 2 alta data? orice informatii aveti, nu va sfiiti tongue

1 răspuns:
| Justaghost a răspuns:

Poti ingheta anii de facultate, dar daca nu ai luat toate examenele e posibil sa-l refaci si pe primul cand vei reincepe.Ai putea intreba direct la facultate. happy