| Apy a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si nu stiu la ce sa dau teza... la geografie sau la istorie. As vrea sa stiu unde e mai usor, voi ce ati ales, si ce ma sfatuiti?

13 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Geografiea..este cel mai ok.

| Gαηαmα a răspuns:

Geografie happy

| larisalary12 a răspuns:

Eu zic sa alegi istorie pentru ca e mai ok, mai usor

| LokiofAsgard a răspuns:

Geografie happy

| horia98 a răspuns:

Depinde de profesorul de la fiecare materie..eu am ales sa dau la istorie deoarece avem un profesor foarte bun care ne spune si de unde sa invatamlaughing..si ne mai spune si exact ce ne da la teste si la tezelaughing...in privinta ta tu poti alege unde poti copia foarte usor sau unde esti sigura ca o sa-ti dea usorlaughing)

| Mdr a răspuns:

Eu am dat la istorie... am luat pe primul 7 si pe al 2 lea 10. nu e foarte greu. ce-i care au ales geogra au luat note mici. depinde la care ai invatat mai mult si care iti place.Eu zic istorie, acum depinde si de tine. :*

| UrsulPericulos a răspuns:

BA! Gandeste logiclaughingunde poti copia si unde il doare in pla pe prof de note

| tuddtudor114 a răspuns:

Depinde la ce ai inteles si inveti mai usor si depinde si de cat de indulgent e profesorul.

| AndreiAndrei1999 a răspuns:

Poi nu stiu. La mine diriginta e de Istorie si cred ca ne mai da un punct daou in plus... laughing Mie mi-a dat un test la geografie si la istorie sa vedem la care ne-am descurca. Eu oricum aleg istoria laughing Am loat 7 la test si nu am invatat nimic. La geografie nu imi prea place. Dar depinde la istorie e mai greu de tinut minte ani, te incurci si alte cele. La geografie e mai usor. Alege ce iti place tie cel mai mult si la care sti ca e profesorulu mai bunwinking Bafta!

| Lory98Loredana a răspuns:

Eu am dat la istorie si am luat 10, dar acum vezi si tu in functie de profesor care e mai bun si care preda mai bine si de la care intelegi mai mult, la care poti sa copiezi ma multt laughing)))

| Power_Sebi_1988 a răspuns:

Geografiea sigur

| Tsz a răspuns:

Geografie

| BiankBibbb a răspuns:

Pai pentru nota mare geografie deoarece nimeni nu muta muntii din loc....istoria poate fi interpretata diferit de profesori.