| Macovei_Razvan_1996 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a la filologis, sunt in singura clasa de filo de a 9-a si cei de la mate-info se transfera in celelalte clase dupa prima saptamana de scoala.Cum e posibil? Nu trebuia dupa 1 semestru? Pot si eu sa ma transfer de la filo la mate-info asa devreme?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Asa este de obicei in scoli, dupa un semestru. Dar unele scoil/licee au regulile lor. Daca vrei sa te transferi, cel mai bine, intreaba la secretariat, te vor lamuri acolo. Este posibil sa poti sa te transferi, daca ceilalti s-au transferat deja.

1 răspuns:
| LNK a răspuns:

Hehe, cu pile si relatii poti sa faci ce te taie capu'.
Iti dai seama ca dai un bonus mai consistent, regulamentul se mai poate schimba.
Ca-n Romania.