| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a la liceu,profil mate-info si din a 10-a vreau sa ma mut la mate-info intensiv informatica. Am cateva intrebari legate de diferentele pe care le voi da la informatica:
1.Cand voi da diferentele? Adica in ce luna a verii?
2. Cum vor fi diferentele? Adica va fi ca un fel de examen?
3. A dat careva dintre voi diferente pana acum la vreo materie,la liceu ?

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu inteleg pentru ce ti-ai mai batut capul, cel mai bun raspuns il ai de la scoala din partea dirigintei sau directorului/directoarei.

| izuca333 a răspuns:

Scuze ca intevin, dar eu sunt clasa a 8-a si vreau sa te intreb:cum a fost examenul de la sfarsitul clasei a 8-a? A fost greu, sau au fost niste exercitii simple? Ce medie generala ai avut in clasele 5-8 si la ce liceu este? Daca mi-ai raspunde ti-as fi recunoscatoare!

| katahd01 a răspuns:

Nu prea cred ca dai ceva examen dar trebuie sa prinzi loc in clasa si diferentele sunt ca tu la mate info ai in jur de 4 ore info+TIC pe saptamana iar la intesiv face in jur de 7 ore doar informatica + 3 TIC din cate stiu parerea mea e ca daca nu iti place informatica la greu sa nu te muti poti avea probleme mai apoi imagineazati ca asta e doar informatica apai la matematica la fel de dificil. si nu nu dai examen dar trebuie doar sa prinzi loc!