| huideni1845 a întrebat:

Sunt intr-o clasa cu profilc real matematica-informatica (intensiv informatica), si vreau sa stiu care este orar saptamanal in clasa a 9a

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://www.tvrcs.ro/trunchi_comun.php

Toate cele bune!

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu sunt la acest profil.
Uite orarul meu din clasa a 9-a. Sper ca o sa te ajute:

Luni-Mate,Franceza,Info,Info,Engleza,Logica
Marti-Muzica/Desen,Fizica,Fizica,Info,Bio,Religie,Istorie
Miercuri
Dirigentie,Sport,Chimie,Romana,Romana,Geografie,Biologie
Joi-Engleza,Fizica,Mate, Mate, Chimie, Franceza
Vineri-Romana, Mate, Romana, Tic, Info, Tic.
32 de ore trebuie sa ai in total

TIC= Tehnologia informatiilor si a comunicarii-faceti notiuni de word si web design in clasa a 9-a. (site-uri in html)

| KMaddieK a răspuns:

Nu e un orar pentru fiecare profil, orarul ti-l fac profesorii in functie de celelalte clase. In clasa a 9a faci 4-5 ore de mate pe saptamana si un de info. Mai tarziu vor creste, ajungand in clasa a XII-a sa ai 6-7 ore de mate si 4 de info.