| Cox27272 a întrebat:

Sunt la mate info,am invatat pana acum pentru informatica si nu prea ma descurc, este prea târziu dacă ma răzgândesc sa dau bacul din Biologie in loc de informatica?(este deja sfârșitul lui Martie)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc, odata ce ai profil mate-info si ambele obiecte sunt importante la BAC.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La biologie e de tocit. Dacă tu ai capacitatea sa tocești in max 3 luni doar tu stii

| Lukasssz a răspuns:

Ai 3 luni frate ai tot timpul din lume

| Furnicuta000 a răspuns:

De ce sa fie tarziu? Tu te auzi? La biologie ai cateva pagini de invatat. Cand o sa te duci la facultate si o sa ai de invatat 500 pagini pentru un singur examen o sa razi ca te-ai stresat de bacul la biologie laughing

| Cox27272 explică (pentru Furnicuta000):

Cam câte pagini aproximativ am de invatat pentru BIO?

| Denisa0954 a răspuns:

Biologia e apa de ploaie comparativ cu informatica, după părerea mea. Dacă încă nu ai semnat acele hârtii cu opțiunile la BAC, și eu m as duce în locul tău pe biologie

| Cox27272 explică (pentru Denisa0954):

Am semnat ceva foi, dar din câte am înțeles primesc altele de semnat înainte de bac, nu?

| Denisa0954 a răspuns (pentru Cox27272):

Am dat bac ul acum aproape 6 ani laughing, nu mai știu dsca semnezi și înainte. Cel mai bine vorbește cu diriginta, ea poate sa te îndrume cel mai bine