| AvalohAlyn a întrebat:

Sunteti pregatiti pentru TEME, TESTE, TEZE, ASCULTARI, NOTE, INVATAT EVALUARI, MEDII, PROIECTE, REFERATE, PORTOFOLII, COMENTARII, PROFESORI, COLEGI, RESTRICTII, PEDEPSE si de drumul pana la scoala? Cand vine vorba de scoala, ce asteptati si va place cel mai mult si de ce va e sila cel mai mult?

19 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da,sunt.Nu e un stres pentru mine, nu mi se pare extrem de greu.Mi-e sila de tot ce tine de materia nefolositoare si profesorii obsedati, ce astep sunt mistourile din ore si sa ma distrez cu colegii si alti elevi din acel liceu

| Doub a răspuns:

Daaaaa.
Abia aştept.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Eu nu am ceva decat cu niste colegi. Cu restul lucrurilor sunt okay...

Imi place cel mai mult week-end-ul ...il astept 5 zile pe saptamana.

Mi-e sila de profesorii care predau in scarba, doar asa ca sa fie predat, de testele neanuntate din cate 3 capitole *nu doar din lectia de zi* si de cativa colegi care nu stiu ce cauta la acest liceu...

Bafta!

| KamaSutra a răspuns:

DA,abia aștept!
Îmi place că o să-mi revăd colegii(unii din ei)
Nu-mi place...de fapt nici nu știu asta. Încep liceul și totul va fi aproape nou.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce scoala, alane? mafiotii sunt la facultate!

| AvalohAlyn explică (pentru SergiuBoss11):

Tot cam scoala e si aia dar cu alta denumirelaughingAlt nivel.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da,alane,dar nu absente, nu scris, nu teme pentru acasa, nu restrictii vestimentare.

| AvalohAlyn explică (pentru SergiuBoss11):

Dar seminarii, cursuri si mai ales temutele SESIUNI

| AC4S4 a răspuns:

NUUUUsad DE CEEE?

Astept de la scoala sa n-o mai puna de la 8 dimineata, de la 9 :30 ar fi perfect!sad

| AvalohAlyn explică (pentru AC4S4):

Eu o am de la 9big grin

| AvalohAlyn explică (pentru AC4S4):

Dar e adevarat, la ora 8 e prea devreme.Am citit recent un articol la un post de stiri care spunea ca adolescentii si tinerii ar trebui sa invete incepand cu 9:30, 10:00 fiindca avem nevoie de somn si creierul nu da randament maxim si concentrare asa dimineata.

| VibeTrix a răspuns:

Da-o dracu de scoala.

| CristinaSNC a răspuns:

"Sa arda scoala, sa moara Bacul si pe profesori sa ii ia dracul! "

| AlexeHellsing a răspuns:

Sunt gata! Mi-e silă de câțiva profesori mai neserioși, dar știi cum se spune, când ai astfel de profesori, Mai bine-l suni pe Saul...winking

| anonimguy3 a răspuns:

Ce astept: sa ma reintalnesc cu toti colegii pentru ca pe uni nu i-am vazut in vacanta, sa mai am si eu ceva de facut decat stat degeaba, pe net, iesit pafara intruna si etc xD si distractia totala care se mai intampla prin scoli si licee.

Ce nu astept: materiile alea la care nu sunt bun de nimic si oricum nu imi vor folosi pe job-ul pe care vreau eu sa am acsez, temele lungi, frica de teste, frica de notele mici si de pedepse inutile si cam asa.

| anonima0101 a răspuns:

Citind toata intrebarea m-a cuprins un fior.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Mi-e silă că trebuie să mă scol dimineața dar în rest totul e ok

| Hemera a răspuns:

Gata de scoala clar nu sunt.Nu cred ca cineva poate fi gata pentru clasa a 12a.Sila mi-a fost si o sa imi fie mereu de lucrurile inutile care cica sunt obligatorii, dar pentru ce? Fix nimic, dar asta e.Plus ca nu se schimba structura anului cu 3 zile inainte, dar asta-i tara noastra...

| AndreePapush a răspuns:

Unde a dispărut vara?big grin