| alexa299 a întrebat:

Știe cineva cine face subiectele de la examenul de limba romană pentru admiterea la limbi straine din cadrul universității București?

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Profesorii. Știu, te aștepți la detalii și nume și nr de telefon să le dai mită și să-ți dea și ție subiectele dar, NU.
Csfncsf.
Mda, sunt mai mulți profesori care fac fiecare câte 100 de subiecte și le introduc într-un calculator și din alea 100 de subiecte, calculatorul extrage random de la fiecare profesor un exercițiu și tot așa până se fac subiectele oficiale, apoi se mai face odată procesul pentru subiectele pentru cei întârziați și în caz că se află subiectele să fie altele de rezervă, deci. Calculatorul, cred. laughing

| alexa299 explică (pentru NAT0):

Nu, nu era pentru mitawinking Știam ca la politie si drept le face un anumit profesor si au culegeri de teste. Asta ma interesa... numele pentru culegere happy Mulțumesc mult pentru răspuns, totuși!