| NeganMyLove a întrebat:

Știți cumva dacă la liceul Gheorghe Vrânceanu din Bacău sunt uniforme? Ca sa știu... Ca acolo am intrat și vreau sa știu. Ms!

Răspuns Câştigător
| Paulllllla a răspuns:

Buna. Ar trebui sa suni,asa cum ti s-a recomandat. Din ce stiu eu,exista uniforma. Liceele de renume din oras au uniforma, acum daca e obligatorie, ca ma gandesc ca la asta te referi, pot sa zic ca nu. Eu stau langa liceul asta, si vad destule fotomodele, nu stiu daca am vazut vreodata mai mult de 5 copii iesind pe poarta in uniforma, si nu ma refer la cea completa, ci macar o cravata sau ce mai au ei. De regula cred ca te vor pune sa iti cumperi uniforma, obligatoriu, macar 2 piese, dar pe parcurs iti vei da seama ca nu o vei purta decat la inspectii si cand mai vor ei. Dar nu vei scapa in niciun fel de plata uniformei, asa e in orice liceu. Poti doar sa optezi pentru anumite piese, nu tot setul. Succes la liceu si felicitari ca ai intrat la el!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca suni la numarul asta fermecat (De la secretariat) sigur aflii:

| JicaContra a răspuns:

Daca dai pe google:
liceul Gheorghe Vrânceanu din Bacău
https://www.google.com/......ps?/search
aflii nr ala de telefon magic postat de Ventrue si poti sa aflii singur :P