| AlroAlex98 a întrebat:

Tocmai am intrat in clasa a 9 a si pana acum la scoala mea s-au facut ore doar dimineata,acum o sa fac dupa-amiaza, in prima zi de scoala trebuie sa merg dimineata sau dupa-amiaza la scoala?

4 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Cred ca de dimineata, suna si tu un profesor sau un coleg si afla.Succes in noul an!

| Meow15 a răspuns:

În prima zi toată şcoala vine la aceeaşi oră, de obicei pe la 9 - 10, nu contează dacă eşti dimineaţa sau după amiază. Dacă cunoşti pe cineva din noua ta clasă sau care a mai fost în acel liceu îl poţi suna să vezi şi părerea lui şi mergeţi împreună.

| Seby04 a răspuns:

Mergi de dimineata