| Sentinel a întrebat:

TPU este site de adolescenti? Care credeti ca este media de varsta predominanta?

Răspuns Câştigător
| hax0r a răspuns:

Statistic e un site pentru tineri de scoala ajutatoare si varsta e 14 ani dar cea mentala e cam la 8

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Se pare ca este un site de adolescenti, avand in vedere numarul de intrebari, 132773, puse numai la aceasta categorie, iar media de varsta, cred, ca este 13-14 ani, ne referim doar la adolescenti, nu?!

| babyblue a răspuns:

Nu stiuthinking Avand in vedere multitudinea de intrebari stupide, cred ca intre 10-14 ani.

| mgtow a răspuns:

Aici intra si copii de 8 ani.

| kiki a răspuns:

Cam da.15, 14,13.dar sunt si persoane mai mari ca varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt doar adolescenti pe TPU, am vazut pe cineva care avea 63 de ani(ioandelasal), am mai vazut si de 30 de ani, eu am 21, sunt si copii 10 insa majoritatea sunt adolescenti.

| X a răspuns:

14-18-24 ani