| Th3DJBiscuit a întrebat:

TPU stiti cum pot invata mate fara profesor dela clasa 1-5 repede findca sunt pe cale sa raman corigent la mate si trebuie sa o dau cum invat asa de repede pana pe 1 august

Răspuns Câştigător
| Legend505 a răspuns:

Uita-te prin caietul de mate, peste ca v-a invata profesorul, le exerciti cum l-a rezolvat, iar dupa aia incerci sa faci si tu.
Nu inteleg cum ai ramas corginet in clasele 1-5 eu sunt in a 6-a si am media 8 (nu ma laud)

3 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

E greu fara profesor, mai ales cu matematica. Poti sa faci singur exercitii, dar le faci degeaba daca le gresesti, eventual cauta ceva exercitii gata rezolvate si orienteaza-te dupa alea.

| Mirela77 a răspuns:

Cauta un prieten care se descurca.Trebuie sa intelegi cum se rezolva altfel nu se poate.Bafta

| allynNa20 a răspuns:

Nu poti sa inveti matematica singur. Mai ales atat de MULTA. Mai bine faci meditatii...
Stai linistit la corigenta te trecetalk to the hand Asa fac cu totilaughing