| eXtrike a întrebat:

Un prieten mi-a zis, ca daca te uiti atent la logo coca cola se vede clar cum exista 666, curiozitatea asta... m-am uitat la logo pepsi, si am vazut ca daca intoarcem pep, obtinem 666, poza zice totul : http://img571.imageshack.us/img571/2627/pepsilogo.png

Răspuns Câştigător
| Pirkko a răspuns:

Nu mai fumati etnozarzavaturi, copii, si interesati-va la ceea ce va poate fi util pentru viitor! Sunt destui habotnici si "satanisti" in Romania! Incercati sa iesiti din randurile gloatei!

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Să înţeleg că şi pepenii sunt satanişti? În majoritatea fonturilor, combinaţia de litere "pep" întoarsă ar ieşi 666. Mi se pare cam forţată chestia asta ce ne-o prezinţi tu.
P.S.: E o diferenţă mare între Coca Cola şi Pepsi. Mai bine ai corecta.

| DakotaRoyse a răspuns:

Aşa şi?
Lumea e condusă de satanişi? Ba nu. În lume sunt doar prea multe persoane care nu au ce să facă mai bun cu timpul liber decât să găsească corespondenţe între nişte litere inversate şi, oh, numărul bestiei.

Ai grijă, dacă mai bei Pepsi o să vină satana după tine. Buu-huu-huuuu.

| Wehrmacht a răspuns:

Nu stiu...eu am mers cu bicicleeta cu o sticla de pepsi in mana si una pe ghidon si am cazut de mi-am prins piciorul intre amortizor si sa de era sa mi-l rup si cand am desfacut sticla de pepsi ma si stropit a naibii si a sarit si pe ochelari.O fi de la sticla de cola? sau de la faptul ca am mers cu viteza pe pietroaie in panta?happy