| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi caiete de matematica cu tabla inmultirii pe spate? Mi-ar trebui gen caietul de la paula dar nu gasesc nici in librarii nici in hipermaketuri.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Învaț-o fir-ar să fie, ce naiba...;)) E ușoară. Mai târziu, chiar dacă ți-ai dori s-o uiți, nu ai să mai poți.
S-ar putea să găsești în librariile din cartier, dacă în hipermarketuri ai sesizat lipsa lor. Ori, îți mai dau o idee. Scoate-o la imprimantă, îi dai culoarea dorită, apoi o ajustezi și o lipești pe coperta caietului.
Dacă nu, comandă-l de aici: http://www.librarie.net/......inmultirii
De trimis, ți-l trimite, știu că am primit și eu de la ei, o mulțime de cărți.

| cookie01 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu cred ca e nevoie sa comentezi inutil daca nu sti la ce imi sunt necesare acele tipuri de caiete. Inca mai stiu tabla inmultirii invatata acu vreo 20 de ani. Sunt pentru nepotii mei, carora le-am promis ca le iau cat de repede pot (fara comanda speciala sau modificari).

| floresdemayo a răspuns (pentru cookie01):

Mda, eu trebuia să-ți ghicesc vârsta, cât și faptul că nu ești dispus(ă) să faci cumpărături online (speciale, cum le spui tu)