| StewartCassie a întrebat:

Unde 'Doamne iarta-ma' pot sa gasesc si eu rezultatele de la examen -sa fie numele meu acolo? Ca numai tampenii am vazut si pe edu.ro si pe alte site-uri. Bine ca anul trecut inca de cand s-au aratat rezultatele erau afisate si pe 'net, iar acum ca-i a doua zi dupa rezultate, nu sunt afisate online. Stie cineva? funda happy

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Cauta la Inspectoratul Scolar Judetean al judetului tau.

Sper ca te-am ajutat! Succes :3!

| sayWhaaat a răspuns:

Din cate stiu, sunt afisate online doar dupa contestatii.
Dar, e asa greu sa te duci la scoala ta, sau sa suni pe cineva sa se uite si eventual sa faca o poza foii cu rezultatele pe care sa ti-o dea pe mess?

| StewartCassie explică (pentru sayWhaaat):

Nu, nu mi-e greu, mi-am vazut rezultatul dar ca oricine sunt curioasa sa vad ce concurenta voi aveawinking Sper ca te-am lamurit si multumesc pentru raspuns.

| Ceriik a răspuns:

Pai deocamdata le gasesti doar la scoala unde ai terminat 5-8.

| Ceriik a răspuns:

La scoala ta sunt afisate.