| krystalfox a întrebat:

Unde formez ca sa imi de-a numarul meu de mobil cosmote? Ca l-am uitat.
Scuzati categoria.
Funda pentru primul raspuns corect repede va roog

Răspuns Câştigător
| Paula14 a răspuns:

Suni la 1234. apesi tasta 1(pentru romana), apoi iar tasta 1, apoi 4(pentru a-ti afla nr de tel)... sper ca ti-am fost de ajutor!

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Suna si tu un prieten si roaga-l sa-ti retina numarul.

| redtulip a răspuns:

Da un sms cu contacteaza-ma pe un alta nr de cosmote. formezi *111*nr de tel si la sfarsit pui #si apelezi

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pai pe telefon formezi asta e logic...

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Pai poti pune pe cineva sa te sune sau vezi cand ai cumparat cartela pe plicul acela verde in care este bagata, cauta codul de bare si sub el este nr tau.

| Darkmind a răspuns:

Da si tu un bip pe telu mamei sau a unei persoane cunoscute si ia numarul de la ei.

| Dis a răspuns:

Apelezi 1234

| AxeL_4614 a răspuns: