Bula
| Bula a întrebat:

Unde-i Bula?
Intrebare la care multi au incercat sa raspunda acum cateva zile. Iata raspunsul:

Dragelor si dragilor!
Bula a fost, este si va fi personajul principal a romanului!
Nu va speriati, nu dispare usor!
Am raspuns si eu la cateva intrebari (3000) si... m-am oprit din "productie", lasand loc si altora, tineri, sa raspunda! Ca asa s-a reprosat "ce cauta adultii pe TPU?".
Din pacate, din motive personale, voi intra f rar pe site. Am alte probleme si nu-mi pot permite.
Cine vrea sa tina legatura cu mine, sa ma caute in privat, cand am ocazia le voi indica posibilitatea de contact.
Va doresc toate cele bune si... puneti mana pe carte! Va fi mare nevoie de urmasi de-ai mei!

Răspuns Câştigător
| bibitza a răspuns:

Buna faza cu, cartea! fratilorrr maine am tezaaaa la romanaaaaaa in iunie am bacullllllll... dar degeaba tot pe TPU stau big grin

14 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ce-i drept, modestia e marea ta calitate!

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Un adevarat gentlemen... Oricum spor la tot ce faci si speram sa mai "pasesti pragul" TPU, macar din curiozitate sa vezi noi cum o mai ducem happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Te asteptam cu drag sa revii printre noi cat mai curand...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ne era dor de tine.happy Sa revi cat se poate de repede.happySi sa nu uiti de noi.happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Adevar grait-ai! Lectura e sfanta! cat despre urmasi, ai si mai mare dreptate!

| borsec a răspuns:

Bula ramai pe aici, te rugam!

| sese a răspuns:

Alo, alo unde-i morala toarşu' Bulă?
PS. Ce mai face Bulica? tot singurică?

| Lory_2572 a răspuns:

Sper sa-ti rezolvi cat mai repede problemele si sa revii.Nu ne abandonaaaaa!

| dulshe a răspuns:

A aparut bulalaughing si noi cand credeam k ai fost sechestratlaughing
nu-i nimic k nu mai intriicrying, chiar daca o sa ne fie dor de tinebig grin
oricum rezolvati probleme tale, pentru ca cred ca sunt mai importante, dar sa stii ca te asteptam aici, k doar esti personajul principal al romanului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi e dor de tine, bula. am citit kamasutra. am intrebari. intoarce te printre noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si s-a mai dus o persoana care raspundea oamenilor neajutorati. Oricum bula. sper ca intr-o zi vei reveni.

Si app. rusine sa-i fie cui a spus ca ce cauta adultii pe TPU phbbbbt din cauza lui a mai plecat un expert.
Numai bine, Bulahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula, unde ai fost Bula? Se zvoneste ca astia vor sa schimbe premeierul. Credeam ca te curteaza pe tine. E singura scuza valabila. Alta scuza nu acceptam big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula plus..modest ca intotdeunalaughing)
te asteptam sa revii de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai venit, ti-ai propus locul 1 l-ai castigat si ai plecat...ca "un actor grabit care pleaca imediat ce piesa a luar sfarsit" happy
Ti-am spus ca asa va fi... din pacate am avut dreptate.