| lya18 a întrebat:

Unde mergeti anul acesta la facultate?
Sau unde sunteti la facultate acum, ca specializare si daca va place.

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna1 Anul acesta sunt a 12a si cand voi termina liceul vreau sa dau la Facultatea de Litere, sectia romana-engleza din cadrul Universitatii "Alexandru Ioan Cuza" din Iasi. Cu siguranta imi va placea, avand in vedere ca sunt olimpica la romana, pasionata de lectura si buna vorbitoare a limbii engleze(am si Cambridge-ul). SWucces tuturor!

| Oanarry a răspuns:

Sunt anul 3 la Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir, Facultatea de management turistic si comercial, si da, imi place, cu toate ca e cam grea, da mergehappy

| FashionVictim93 a răspuns:

Buna sunt anul 1 la Facultatea de stiinte exacte specializarea Informatica din cadrul Universitati din Craiova ..si da cred ca o sa imi place in general ador informatica.happy