| Mihaela_9625 a întrebat:

Unde pot gasi "Moara cu noroc"-I. Slavici audio, sa o ascult online?

5 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns (pentru zdrangoi):

Vrea sa fie constienta de faptul ca cineva o sa-i vada in cele din urma intrebarea...

| zdrangoi a răspuns (pentru Λndrei):

Trebuie sa devii arhitect.
minte ai, cu desenul rezolvi.
bravo "maestro"!thumbs up

| Λndrei a răspuns (pentru zdrangoi):

Mi-e frica la capitolul desen.O lipsa de incredere este generata in mintea me datorita unui fapt tipic omenesc intalnit in idea de baza a umanistilor: "Omul fiind o fiinta superioara se poate dezvolta prin arta si cultura".Sa explic, nu am mai desenat de multa vreme, mai demult faceam desene in clasa a 4-a domnei mele invatatoare big grin...acum nimic, poate o sa regret chestia asta.Sa speram ca nu mi-am pierdut indemanarea! Aici vorbesc despre desenul liber, stiu ca mai sunt si alte tipuri de desen.
Multumesc enorm ca ma incurajezi! Sti cum e, la 18 ani ai nevoie de un impuls.