| Cathy_5203 a întrebat:

Unde pot gasi pe net model de hartie milimetrica, ca sa pot printa pe foaie A4?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Realizezi că e mai scump să printezi decât să cumperi hârtie milimetrică de la librărie, nu?
Şi-n plus, dacă faci ceea ce vrei tu, s-ar putea să nu iasă hârtie milimetrică ci doar hârtie cu pătrăţele pentru că rareori imprimantele păstrează dimensiunile.

| TDT a răspuns:

Aici. http://hidrologie.blogspot.com/2008/11/hartie-milimetrica.html
Vezi cele 2 poze, click pe fiecare pentru varianta mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie modele din hartie saitul 2

| antonetaraluca a răspuns:

Model de hartie milimetrica poti sa gasesti scriind hartie milimetrica me google si o sa-ti arate multe forme de hartii milimetrice