| lauracostina a întrebat:

Unde pot gasi si eu voci critice(aprecieri critice)despre Moara cu noroc?

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Le gasesti aici:
http://www.referatele.com/......le-com.php
Daca ai nevoie de mai multe, contacteaza-ma, am pagini intregi de critica la aceasta nuvela in caietul de anul trecut.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste criticile aduse romanului la vremea acea.Mai pe intelesul tau i-al pe nenea Slavici de mina si-l citeste din scoarta in scoarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MA voi nu faceti diferenta intre un comentariu sau citete critice despre autor si VOCI CRITICE DSPRE MOARA CU NOROC?