| WhiteDiamond a întrebat:

Uniforma liceului are sacoul negru.imi puteti da cateva idei despre cum sa-l asortez?

4 răspunsuri:
| Ligia_4155 a răspuns:

1.pantaloni albi, maieu alb, acel sacou si ceva negru in picioare(daca iti permite liceul putin toc)
2.blugi inchisi + tricou(alb/roz/rosu/verde/albastru) si ceva sandalute
3.o fusta dreapta+un body
funda?batting eyelashes

| lalaballet a răspuns:

Pai,cu o camasa alba si pantofi negri. daca vrei si o cravata draguta

| happyendings a răspuns:

Pantaloni skinny colorati si tricouri colorate pe dedesubt.tongue

| irrinamih a răspuns:

De obicei negrul merge la orice dar cred ca ar iesi in evidenta cu o camasa alba si o fusta neagra