| MikyxD a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantaloni rosii in carouri si nu stiu cu ce sa ii asortez. Imi puteti da cateva idei? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| lorycool a răspuns:

@alexandraalexuca: daca Miky are pantaloni cu carouri nu poate sa -si mai ia si camasa cu carouri.Se vede naspa! parca ar fi costum daca se imbraca numai in carouri straight face Eu zic ca cel mai bine s-ar asorta cu un tricou,bluza,camasa neagra ( daca ii iei cu o camasa ar merge bine o curea subtire in talie), o esarfa si niste pantofi, cizme negre eventual. happy Poti sa-ti iei si o bluza ceva camasa galbena cu o curea neagra in talie ( pentru ca rosu merge cu galben ) daca nu vrei sa te imbraci cu asa de mult negru! Crede-ma ca merge foarte fain happy Daca iti place...da-mi fundita kiss!

6 răspunsuri:
| madamadalinuta a răspuns:

Desigur :-*
uite ii poti asorta cu o camasa gen aceasta: http://www.google.ro/......tp?/imgres
si cu niste platforme gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres
si o caciula gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres
si sa iti lasi parul desfacut :-*
funda? :o3

| madamadalinuta a răspuns:

Lorycool. iubita love struck. vezi ca gusturile nu se discutawinking.
dar prostie e mare. love struck.
Te.am tzucat

| lorycool a răspuns:

Ce fel de pantaloni? skinny?

| Pisiiceel a răspuns:

Am si eu pantaloni de aia, am descoperit ca merg forte bine hainele in nuanta de roz deschis, violet, sau un vede mai deschis smug
IN picioare tenisi`:X

Vreauuu fuundaasmug

| BGratziela a răspuns:

Ceva simplu, daca pantalonii sunt in carouri. o bluza alba simpla sau cu ceva imprimat pe ea, dar bluza sa fie alba si cu niste tenesi tot albi :*. parul desfacut sau prins in coc mai rebel cu cateva suvite lasate, iar ca accesoriu niste cercelusi mici rosii sau argintii. Sper ca te-am ajutat!