| Alex51233 a întrebat:

Universitatea Alexandru Ioan Cuza IASI VS UBB CLUJ, pareri pro/contra.Care e mai ok?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Universitatile sunt ambele bune... la Cluj ai avantajul infrastructurii catre vest

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cluj, Cluj, Cluj! Nu neaparat pentru ce inveti la facultate cit pentru oras si oportunitatile pe care le ofera.

| alex495 a răspuns:

Iasi, bine depinde si din ce zona a tarii esti tu. Daca esti de la bacau n are rost sa te duci la cluj. Poti dar nu e rentabil mai ales, chiria e enorma in cluj