| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Buna utilizatori TPU as dori sa imi spuneti in care alte orase se afla liceul de jurnalism in afara de Bucuresti... as dorri sa stiu si daca facultatea de jurnalism este numai in Bucuresti?! Multumesc frumos. ofer funda

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Jurnalism au majoritatea facultatilor: Cluj, Bucuresti, Iasi, Brasov, Constanta etc

http://www.ghidjurnalism.ro/facultati-de-jurnalism

poftim un link cu comentarii de la oameni interesati de facultati sau care stiu ceva despre ele

| Gaby212 a răspuns (pentru Yurisa):

Omul a intrebat de licee.

| Yurisa a răspuns (pentru Gaby212):

Si mai departe a intrebat de facultati. Ce vrei sa zici ca nu intelegi

3 răspunsuri:
| shidance a răspuns:

Da in Iasi