| Bianca_5500 a întrebat:

Va rog cine imi da si mie o compunere in care sa iti exprimi opinia despre necesitatea lecturii unei carti de educare a tinerilor? dau fundita love struck!

5 răspunsuri:
| Diidiiana a răspuns:

Pai acum nu am timpul necesar pentru a-ti scrie o intreaga compunere dar iti pot da cateva idei:poti sa incepi descriind un peisaj in mijlocul caruia te afli tu si spui ce faci bla bla. dupa poti povesti o intamplare de unde reiese ca este necesar ca tinerii sa citeasca o care si poti incheia spunandu-ti opinia. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/educatie/index.html

nu am citit tot de pe siteul asta, dar poate te poate ajuta sa compui tu ceva, dar nu prea cred ca te ajuta. Infine, te uiti tu

bafta.:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu lucrezi din culegerea aia portocalie, nu?rolling on the floor cunooooosc

| Smiiilee a răspuns:

E culegere verde am si eu compunerea asta ca tema!happy

| mirabela97 a răspuns:

Am si eu nevoie de compunerea asta...ma puteti ajuta? puppy dog eyes