| yoni a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie la ce se da teza la matematica informatica si la ce se da la stiintele naturii?:X multumesc mult

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

La mate-info : Mate, Romana, Informatica. La stiinte Chimmie sau fizica, Mate, Romana si Biologie in cclasa a 12-a cred?! La uman vei da si din latina din cate stiu

4 răspunsuri:
| Just Kiddin' a răspuns:

La mate info iti pot spune eu:
matematica
informatica
romana
si la alegere chimie, biologie sau fizica

| katy2010 a răspuns:

Eu sunt la Sn si dau asa:
romana, mate, si la alegere doua materii dintre fizica, chimie si biologie.

| katy2010 a răspuns:

Nu e deloc bine ce ti-a spus prostu asta de mai jos.ai 4 teze la fiecare profil. iai mai dat si fundita...vai s-amar

| Gexu a răspuns:

La mate info dai teza la :mate, info, romana si ai la alegere dintre fizica biologie sau chimie iar la stiintele naturii nu stiu happy!

pa pa :*