| VasilescuVasilescu a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum se numeste animalul care seamana cu un sconcs dar e mult mai mare decat acesta. Ataca chiar si un leopard si e foarte agresiv.

Răspuns Câştigător
| Lusca1995 a răspuns:

Bursucul? asta mai seamana cu sconcsu dar nu cred ca ar ataca un leopard laughing

| VasilescuVasilescu explică (pentru Lusca1995):

Este bursucul melivor. Ai fost aproape. Cica e foarte agresiv.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Se numeste Volverine DAR nu ataca un leopard, pentru ca nu are de unde sa il ia. Cu ursul sau cu cativa lupi odata se bate fara probleme.

| Mihaelablabla a răspuns:

Raton sa fie? Alt animal asemanator sconcsului nu imi vine in acest moment

| KiszMy a răspuns:

Pangolinul, dar nu atacă leoparzi