| Blondinna a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti, sunt nerabdatoare :-s M-am inscris la Ubb la sectia LMA. Mi-am dorit de mult sa urmez aceasta facultate si, drept urmare, a fost singura la care mi-am depus dosarul pentru ca am fost sigura ca intru. Am media 9.58 dar am intrat pe lista de asteptare. Ultima medie de la taxa a fost 9.62...sunt nr 7 pe lista de asteptare.imi pun speranta acum in locurile care se vor elibera. Aveti idee un nr aproximativ de pers care s-ar putea retrage? In anii trecuti cum a fost? Am mari emotii sad credeti ca am sanse sa urc si sa prind un loc la taxa?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu are importanta cum a fost in anii trecuti! --- este o chestiune ce tine de noroc/sansa. Succes si numai bine!

| BlackNights a răspuns:

Depinde doar de cei inscrisi inaintea ta...se pot retrage 20 sau 2...De obicei UBB dadea locuri la taxa fara numar, adica cat sa intre toti.Acum nu stiu ce au patit. Oricum nu pierzi mare lucru.