| 12345Lola a întrebat:

Voi cate exercitii si probleme suplimentare faceti dupa ce va terminati temele ca sa fiti buni la scoala?

P. S. Sa imi rasunda plss doar cei care fac.

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu cred că am un număr exact. De obicei fac până ajung la extenuare, până nu mai pot, până se face târziu şi adorm cu capul pe caiete. Cam aşa ceva.

| Lightose a răspuns:

Fara numar rolling on the floor
Tu fa cat mai multe exercitii! De ce sa nu ai doar note bune daca poti? iti recomand sa iti vezi de scoala, celelalte lucruri mai pot astepta! Funda?
O zi buna!

| Anonim1a a răspuns:

Exact cum zice @Ray