| loveyouidiot a întrebat:

Voi ce faceti in saptamana cu scoala altfel?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Ma uit la un film religios, realizez machete, fac experimente la chimie si la fizica, ma duc la matematica distractiva, ma duc sa sustin echipa de basket a clasei la meci...

3 răspunsuri:
| lucifer636 a răspuns:

.

| Blondyblondina a răspuns:

Pai...Luni ce la 8 la 10 avem un concurs de engleza, de la 10 la 13 avem un concurs pe nume cel mai bun povestitor in care povestim povesti. Marti mergem in excursie in cluj si joi de la 8 la 10 concurs de arta in care construim chestii din frunze, crengi, lemne etc., si de la 10 la 12 concurs sportic si vineri inca nu stim! Sper ca te'am ajutat!

| adryana24 a răspuns:

Mergem in parc la magazinele cu animale la bio si pictam oua