| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Voi ce parere aveti? Este bine daca imi iese media 9.35 pe primul semestru? Si ce sa fac ca sa imi iasa pe al doilea mai mare?

10 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eu mă mir că ai o medie aşa mare când pui întrebări atât de toante. laughing

| suntserios a răspuns (pentru Gizăz):

Daca s ar pune note exclusiv pe inteligenta... ar durea

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, este o medie destul de buna. Si nu se face media pe primul semestru. Se face numai media generala, la sfârșitul anului.

| SasNetRomania a răspuns:

E super mica media, ai nevoie de media 12 happy
@Gizăz ai dreptate, dar asta e generatia si scoala de azi, nu se dau note dupa creier, ci dupa pile. Mai ales la tara, duci slanina, gaini si tuica si iei 10 pe linie. La oras banuti si prieteni. Si ne mai miram de ce tara noastra e asa retardata.

| sappy a răspuns:

Da te lauzi nu gluma!

| AleexNC a răspuns:

Pai depinde doar de tine laughing
Ce poti sa faci este sa inveti mai mult daca vrei media mai mare.

Si da, este o medie buna dupa parerea mea, acum depinde si cu cat te multumesti tu.

| Anonymus5 a răspuns:

Întrebarea asta e ca sa te simți bine când zicem "da"?

| 7Slasher666 a răspuns:

Da, e buna media, asta in cazul in care te multumesti tu cu atat.Si cum adica ce sa faci ca sa o ai mai mare? Asta depinde de tine, nu de sfaturile pe care le gasesti de la userii acestui site.Singurul sfat pe care il poti lua de la noi este sa inveti.Totoul tine de tine. happy

| cristianblechix a răspuns:

Frate media este destul de buna, depinde doar de tine sa inveti mai bine si sa iti iaza 10 pe semestrul 2 happy

| Mikesike a răspuns:

Da,daca iveti poti avea media 10+