| Liviu321 a întrebat:

Voua ce v-au spus profesorii ca e posibil sa pice anul acesta la subiectul 3, la romana profil real? Eu am inteles ca in proportie de 50% va fi o poezie. Voi ce opera credeti ca va fi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Apoi dupa un an o sa vezi ca a uitat 90 la suta din ce a invatat in ultimi 4 ani sa nu spun 12 ani, pur si simplu pierdere de timp, mai bine ar invata o meserie asa le baga in somaj si apoi in ue ce viitor, ai nevoie de bac la babe si in constructii

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu recomand sa inveti cat mai multe subiecte asa creste probabilitatea rationala sa nimeresti subiectul si sa il sti, nu pierde timpul invata daca vrei il vei lua sunt sigur

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Gass93sv):

Pierdere de timp, uite miile de someri tineri de 18 ani care viseaza sa aiba un loc de munca ce salar au domnule dupa 12 ani de calse 800 de lei din care 500 chiria super tot sa inveti in Romania, apropo aia 2 la suta care conduc lumea cate facultati au facut?

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu321 explică (pentru Gass93sv):

La 19 ani sa plec din tara nu stiu ce sa zic sincer....acolo ce o sa fac? Dc aveti impresia ca in strainatate totu merge perfect? Nu e chiar asa poate pe viitor da, dar acum clar nu.winking

Răspuns utilizator avertizat