| TrollingFace a întrebat:

Vouo nu va e firca de testele initiale?

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Pentru cum ai scris acest " vouo" tare mă tem că ai avea motive de ce să-ţi fie frică

| Th3eo a răspuns:

Mie imi este frica dar daca iau nota mica, asta e. Bine ca nu se trec in catalog!laughing

| AoiTori a răspuns:

Atata timp cat nu se trec in catalog nu mi-e frica de ele>>

| ImHereForYou a răspuns:

Mi se rupe, mi se-ndoaie, mi se face ca de oaie. laughing laughing
Offfff
Imi este foarte frica dar...viata merge inainte! Un 2, un 3, un 4, un 1. Daca le aduni ai 10winking

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai am ceva emotii dar azi am la romana si civica si la rom am numai 9 si 10 deci sper sa nu fie o problema si la civica trebuie sa imi invat dar oricum eu am auzit ca nu o sa ne spuna notele si nici nu se trec. tongue

| furios4you a răspuns:

Nu. am terminat chiar si facultatea

| skriil a răspuns:

Logic. de fapt e stresant. va fi o saptamana stresanta! da e bine ca nu se trec in catalog...totusi stresul ramane acelasi

| @*iubitza*@ a răspuns:

BA DA...sunt nasha cine le-a inventat e naspa...