| TrollingFace a întrebat:

Daca iau 4 la toate testele initiale are ceva?

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

N-are nimic. Iti face o statuie in fata scolii pe care sa scuipe toti, cu titlul "idiotul scolii". In rest esti ok.

| Angelique a răspuns:

Doar ca o sa te priveasca cu alti ochi profesorii, o sa-i zica parintilor tai si o sa te simti prost si tu.Deci cam atat.

| rapa a răspuns:

O sa ti se tina evidenta de catre cei de la consiliu si o sa trebuiasca sa faci meditatii pentru ca la urmatorul test sa iei nota mai mare decat la primul

| 84738493 a răspuns:

Profesorii o sa te ia de prost si o sa aiba ciuda pe tine...Ai noroc ca ai primit manuale si nu a trebuit sa le xeroxezi...Da' daca faci asa si la anul' s`ar putea sa nu mai ai atat noroc straight face.

| TheQuestioner a răspuns:

Teoretic nu, practic, daca anul urmator va vine un profesor nou care nu va cunoaste sau chiar proful de anul asta daca nu va stie o sa isi faca o impresie proasta despre tine si poate o sa itit dea note mai mici decat meriti (a patit-o un coleg ).