| weakIegs a întrebat:

Vreau sa intru la liceul de arte Marin Sorescu, Craiova, pe desen. Vreau totusi sa aflu daca orele sunt tinute, cat de bine este predata materia, cat de implicati sunt profesorii etc., si MAI ALES daca merita sa intru in acest liceu pentru desen sau daca ar fi mai bine sa optez pentru cursuri extrascolare axate pe pictura.

1 răspuns:
| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Du-te frt ca e foarte fain acolo si eu acolo am terminat si acum lucrezi in Germania pe 2000 de euro ca si salahor, ii ft fain recomand. Daca vrei da-mi mesaj dupa liceu si te bag si pe tine aici.