| cat18 a întrebat:

Vreau sa ma apuc in vara asta d sc d soferi imi poate zc ceva de ce carti am nevoie?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fa-ti cont pe www.drpciv.ro
Testele de acolo (in meniul din stanga, sectiunea "Examinare online") sunt identice cu cele de la examenul propriu-zis. Facand teste inveti. Daca chiar nu ai habar deloc despre regulile de circulatie, mergi la orice chiosc de presa si cumpara cartea "Intrebari si raspunsuri pentru obtinerea permisului de conducere - cat B".
Mult spor!
Tine cont ca...condusul este cea mai mare placere a omului (imbracat).

1 răspuns:
| Avon_8981 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......quot-.html

Si iti recomand sa faci multe chestionare pentru a-ti verifica cunostiintele.