| ion2015 a întrebat:

Vreau sa ma transfer in bucuresti la un liceu cu profil de stiinte ale naturii, si o sa dau diferente deoarece sunt la economic acum, dar marea problema este ca am ramas corijent la mate si o sa-mi fie greu sa ma transfer deoarece corijenta este pe 27 august si nu am mult timp ca sa ma transfer. as dori sa intru la liceul marin preda deoarece este mai aproape. stie cineva ceva despre acest liceu?

1 răspuns:
| Derye a răspuns:

Okay, sa-ti dau un sfat: nu trebuie sa ne spui toata povestea. Ci doar atat: Stie cineva ceva despre liceul marin preda?