| Nexxo a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de elictrizare din viata de zi cu zi. Daca aveti un link postati-l pe el. fundita...

3 răspunsuri:
| Nexxo explică:

Scuzati-ma, chiar imi doresc sa fiu cat mai politicos cand pun intrebarile insa ma grabeam foarte tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Frumos ar fi fost să începi cu "vă rog"...
Electrizare în viaţa de zi cu zi este când ne pieptănăm şi părul se "lipeşte" de piepten, când scoatem de pe noi o bluză şi scoate scântei, când mângâiem căţelul sau pisica şi ne înţeapă în palmă ca şi cum ne-ar curenta. Asta mai înseamnă şi că avem corpul încărcat cu prea multă electricitate şi atunci se recomandă să mergem cu picioarele goale pe pământ sau pe nisip.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

| eu09eu09 a răspuns:

Putei si tu sa incepi cu te rog frumos ca nu se supara nimeni