| yumigod a întrebat:

Yo. Am ramas corijent la sociologie (cls. XI), si nu prea am materia care trebuie sa o invat pentru ca am lipsit mult pe scoala online. (insta e motivul pentru care am ramas corijent, obviously). Poate cineva sa imi dea linkuri/poze de la lectiile principale care trebuie invatate? Va rog mult, e in 4 zile!

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Dar colegii tai ce fac?

| dinaprilie a răspuns:

Yo niga’. Da colegii tai? Ca nu esti singur in clasa!

| DarthNiger a răspuns:

Si ce te face sa crezi ca noi am avea lectiile care iti trebuiesc tie? tu colegi nu ai sau tu esti singur/a elev/a dintr-o clasa?

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Îți răspund strict la întrebare: da, cineva poate să îți dea linkuri/poze.