| anonim_4396 a întrebat:

1. Voi cum faceti rost de bani pentru cadoul mamei?
2. Ce cadou as putea sa ii iau mamei de ziua ei, bineinteles in afara de flori?

cel mai bun raspuns primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
| AndddRu a răspuns:

Deci.Sa iti raspund treptat.
1)Fac rost din banii de buzunar si daca vreau ca darul mamei sa fie mai rafinat ii cer tatei.happy
2)Ii iau un buchet de flori si bijuterii sau parfumuri.O bluza Sau chiar Ceva dooolce.:*
Succes.P.Stongueoti sa ii iei ceva din portelan o ...un...bibelou.happyFuundA?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu primesc bani in weekend si daca am ceva la mine ii pot cumpara niste flori doar eu nu le prea am cu cadourile femenine.

| harciog a răspuns:

Eu faceam rost de bani muncind.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm... cateva sapunuri naturale, pentru ca mamica ta sa aiba pielea moale, catifelata, proaspata si ce e mai important, hranita si tratata in mod natural :)

Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com

Pana pe 29 iulie poti participa si la un concurs acolo.

| ArinaMK a răspuns:

Am facut rost de la tata.(in secret)... whistling
Ziua mamei mele a fost acum in 23si i-am cumparat un I love milka laughing
si o planta destul de maricica. I-a placut. Dar te sfatuiesc sai faci ceva fac de tine. o felicitare, un desen, o prajitura, un cantecel...
succeswinking

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Eu mamei i-am facut cadou un desen cu mine si cu ea unde ii dau flori; Si am scris si o mica poezie. Nu trebuie neaparat sa ii cumperi ceva. Ceu mai frumos este cadoul facut de tine. Sau, daca nu esti de acord cu asta, ii poti spune un simplu: TE IUBESC! Succes. Fundita?

| deepenergy a răspuns:

Pai eu i-am spus lui tata ca am gasit niste haine care imi plac si vreau sa le cumpar.Am primit banii si i-am cumparat mamei un parfum Lacome; daca ii place muzica ii poti cumpara un mp3-mp4; daca ii plac florile ii poti cumpara o floare la ghiveci dar mai speciala;

| butterfly_2807 a răspuns:

Eu banii i'am luat de la tata si i'am luat un portofel si un parfum, iar tata i'a cumparat un tort... pentru ea cred ca ar conta doar sa ii spui La Multi Ani! cred ca ar fi multumita(skz de plictiseala)