| Duțăă a întrebat:

Hei. Ce cadou i-as putea daruii mamei de ziua ei? Doar sa nu fie exagerat de scump deoarece nu le pot cere bani, ar fi aiurea sa le cer bani pentru cadoul ei

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O poseta daca-ti permiti (nu trebuie sa fie vreun brand, doar sa arate mai bine), o bijuterie mai de zi, un ceas, cosmetice, dulciuri, flori, esarfa, o piesa vestimentara daca-i stii masurile (fa-i tu combinatii de aici dupa buget)

| whatevernvm a răspuns:

Un portorfel sau fii sluga ei o saptamana, e mai funny

| Violleta2022 a răspuns:

Eu am fost intotdeauna fericita sa primesc flori, chiar si o simpla floare, atata vreme cat a venit in ziua respectiva, de la sotul si copii mei.
Si crede-ma, ca nu dau doi bani pe valoarea lor materiala, ci pe gestul pe care il fac ei, asta imi bucura sufletul, sa stiu ca ma iubesc si s-au gandit la mine.

| neutrino a răspuns:

Ai cam dat-o iarasi in bara: ziua mamei este o data pe an si iarasi te-a prins nepregatita, iar tu nu mai esti o fetita mica. Fa tot posibilul si cumpara-i tortul preferat +un buchet mare cu florile ei preferate. Pentru un cadou mai substantial, cere ajutorul tatalui tau...

| Florentina9210 a răspuns:

O cutie de bijuterii.

| justanotheruser99 a răspuns:

Un parfum, o eșarfă, un ceas sau un colier... Sincer eu nu prea m-aș baga cu cosmeticele... ( am dat odată unei prietene o masca de fata, iar după ce a folosit-o a făcut o iritatie de toată minunea) deci eu nu as risca. In orice caz, e decizia ta.

| octav005 a răspuns:

Cel mai bine ii oferi bani. daca mama ta este in etate. Parerea mea este ca nu are ce sa faca cu cosmetice. asa ii oferi banii si se ajuta mai bine de ei.

| DumitruS a răspuns:

Cati bani ai? I-ai un cadou de aici, este femeie si n-ai cum sa dai gres cu cosmeticele.;)

http://goo.gl/368tT7

| qwqwwwq a răspuns:

Nu cred ca e necesar sa dai bani pe un cadou ci sa il faci tu; ai putea sa ii faci o felicitare drăguța, decorată cu florile care ii plac sau cum vrei tu. Sigur va aprecia mai mult decât ceva scump