| BalonasheDeSapun a întrebat:

Ajutati-ma! Cum sa-i conving pe parintii mei sa-mi cumpere un iepuras? Ei sunt foarte severi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le şi tu că vrei să ai pe cineva care să îţi ţină companie, deoarece ţi-e urât singură.
Spune-le, de asemenea, că îl vei îngriji şi o să fi foarte atentă cu el.
O să reuşeşti.
Succes!

| BalonasheDeSapun explică (pentru anonim_4396):

Multumesc...daca reusesc iti dau funda!big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru BalonasheDeSapun):

Ok, mulţumesc şi eu!

9 răspunsuri:
| PcvXd a răspuns:

Tu il vrei, dar. Iepurele are nevoie sa stea afara.

| BalonasheDeSapun explică (pentru PcvXd):

Sunt multi care tin in casa un iepure

| Crucified a răspuns:

Roaga-i cu o voce blanda si da-mi mie funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crucified):

Nu mai cere fundă aiurea.
Măcar dă-i un sfat bun!

| adrew a răspuns:

Promitele ca il vei ingriji si il vei hrani si vei creste din el un iepure mare si gras, iar de pasti o sa il taiati pentru friptura

| BalonasheDeSapun explică (pentru adrew):

rolling on the flooriti bati joc la greulaughingrolling on the flooracum serios...zi ce sa le zic..ca vrajeli din astea le-am zistongue

| NitrowsDwt a răspuns:

Spune-le căă. o să ai mare grijă de el thinking