| mariutzw a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine la o problema am o clega pe care o iubesc extraordinar de tare parca nu pot traii fara ea si noaptea nu pot dormi prea bine pentru ca ma gandesc la ea mias da viata pentru ea, iar ea ma uraste i-am zis ca o iubesc etc. si daca ar vrea sa fie prietena mea dar ea zice la nesfarsit ca ma uraste si mai da si in mine si eu nu-i fac nimic pentru ca o iubesc dar nu stiu ce sa mai fac mas omora pentru ea! aproape plang de dorul ei si sa o vad

5 răspunsuri:
| frumusica80 a răspuns:

Da...stiu si eu o asemenea poveste, eu cred ca are ceva sentiminte pentru tine ca de n-ar avea nu tiar da nici o inportanta, intelegi ce vreau sa-ti spun? cu idea so ignori un pic nu-i reahappy si dupa mai vezi ce se intampla. daca nu-ti da nici atunci interessadatunci e bine sati vezi de a letale nu are rost sa faci ceva nebunii sau altcevahappyesti tanar si poate undeva te asteapta alceva mai bun doar pentru tinehappyte pup si mult succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii insistenti pot fi enervanti.La bun.

| Sayah a răspuns:

Da gandeste si tu...cum crezi ca ar putea zice "da"daca tu o sacai zi de zi ora de ora[(ai zis ca e o colega)ai scirs gresit colega] normal ca se enrveaza si de ciuda nu mai zice nimic da in tine etc. poate se rusineaza.nu stiu gandeste rapid! nu mai sta cu ea stai cu altii si cand o prinzi singura zii!
da nu de zece ori pe saptamana ar fi bine macar o saptamana in pace... in concluzie:prefate trist(daca nu esti deja)

| DeeaSexyGirl a răspuns:

incearca s-o ignori
nu cred ca ii va placea dupa ce ai stat un timp {nu ne-ai spus cat} dupa ea
si sti cum se spune de la dragoste la ura e doar un pas
succes:X:X:X:X:X sper s-o cuceresti.

| mariutzw explică:

Ms mult poate o sa mai dati niste sfaturi acum m-am impacat cu ea si suntem niste amici buni, si as vrea pe parcurs sa o cuceresc.