| DoItForPleasure a întrebat:

AJUTOR,LUME BUNA! Nu stiu de ce,dar de azi sunt foarte foarte trista, mai am si plans.Va rog din suflet sa ma ajutati!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-i ceva ce-ti face placere. IEsi cu o persoana draga, uita-te la o comedie, mananca ceva dulce.

| Mayar a răspuns:

Uita-te la o comedie : vezi comediile lui louis de funes. Nu ai cum sa nu razi si o sa iti reviiwinking

| OMFGConrad a răspuns:

E datorită/din cauza menstruației. Trece în câteva zile.

| gardianuf a răspuns:

Stii tu de ce esti suparata, orice s-a intamplat nu ar trebui sa te superi pentru nimeni si nimic, iesi afara plimbate, zambeste si capul sus fii fericita nu se stie niciodata ce-ti rezerva viatawinking!

| luiza247 a răspuns:

Sigur nu îți vine menstruația?

| DoItForPleasure explică (pentru luiza247):

Cred ca saptamana vitoare trebuie sa-mi vina